Wideoporadnik - Proxi - Prezentacja systemu sterowania bluetooth smart

Wideoporadnik - Proxi - system sterowania bluetooth smart Zobacz większe

Wideoporadnik - Proxi - Prezentacja systemu sterowania bluetooth smart

Opis produktu

Wideoporadnik -  Proxi - system sterowania bluetooth smart


Proxi to system sterowania urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona z bluetooth

Wśród urządzeń-sterowników Proxi znajdziesz:
- sterownik rolet,
- sterownik oświetlenia i innych urządzeń( np. wentylatory, zraszacze, małe AGD),
- sterownik do bram i furtek, szlabanów, uchylnych okien,
- adapter do gniazdka,
- sterownik oświetlenia ze ściemniaczem,
- lampa RGB. 
Do sterowania używamy aplikacji na smartfona.
Niewątpliwą zaletą Proxi jest brak koniecznosci prowadzenia dodatkowych przewodów.
Zasada jest prosta: kupujesz, podłączasz, ściągasz aplikację i sterujesz.


Produkty powiązane:

 • RB-PLUG

  Moduł przekaźnikowy w formie przejściówki do gniazda zasilającego przeznaczony do sterowania załącz-wyłącz odbiornikiem 230V.

 • rB-R2S2

  Przekaźnik załącz/wyłącz.Moduł przekaźnikowy przeznaczony do sterowania dwoma dowolnymi urządzeniami lub obwodami elektrycznymi. Prosty montaż w puszce gniazda elektrycznego, pozwala na instalację modułu bez potrzeby przeprowadzania inwazyjnych i kosztownych prac remontowych.

 • rB-D1S2

  Ściemniacz oświetlenia.Moduł przeznaczony do sterowania pracą różnorodnych źródeł świetlnych z płynną regulacją intensywności oświetlenia. Moduł może być montowany w klasycznej puszce elektrycznej. Umożliwia podłączenie odbiornika oraz jednego lub dwóch klawiszy wyłącznika. Możliwość zdalnego sterowania oświetleniem bezpośrednio z telefonu oraz przyciskami.

 • rB-TSR1S2

  Sterownik rolet.Moduł radiowy przeznaczony do sterowania napędami rolet, żaluzji, ekranów, markiz oraz zasłon oferowanych przez różnych producentów. Moduł może być zamontowany w puszce elektrycznej i podłączony do dwuklawiszowego włącznika (stosowanego w tradycyjnych rozwiązaniach) lub zainstalowany bezpośrednio przy/w urządzeniu.

 • rB-TO2S2

  Sterownik bramy.Moduł radiowy przeznaczony do sterowania automatyką bram wjazdowych i garażowych, oferowanych przez różnych producentów. 

 • rB-BULB

  Lampa LED 230V RGBW.Proxi Bulb to kolorowa lampa LED, której barwę świecenia oraz jasność można zmieniać poprzez aplikację w telefonie. Gwint E27 pasuje do wszystkich lamp i żyrandoli na tradycyjną żarówkę i stanowi jej energooszczędny zamiennik. Proxi Bulb idealnie nadaje się do podkreślenia ciekawych i nastrojowych wnętrz, w których światło odgrywa...

 • PROXI

  Steruj z aplikacji Proxi.Aplikacja Proxi automatycznie wykrywa inteligentne urządzenia znajdujące się w Twoim otoczeniu. Za pomocą telefonu konfigurujesz urządzenia według własnych potrzeb i sterujesz nimi zdalnie • Proxi to innowacyjny system bezprzewodowego sterowania urządzeniami elektrycznymi w standardzie Bluetooth Smart. Jak załączać i regulować oświetlenie za za pomocą modułu Proxi Light i urządzeń mobilnych (aplikacja na smartfon i tablet)? Dowiesz się z naszego poradnika. • Jak wykorzystać Proxi-innowacyjny system sterowania w oparciu o standard Bluetooth Smart-do otwierania bram wjazdowych i garażowych?Obejrzyj nasz poradnik, poznaj moduł Proxi Gate i otwieraj bramy za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki aplikacji na smartfony i tablety. • System Proxi- sterowanie bluetooth smart.Podwójny przekaźnik Proxi Power - praktyczne zastosowanie Proxi do nowoczesnego sterowania za pomocą smartfona oświetleniem 2-obwodowym (żyrandol) lub urządzeniami elektrycznymi, takimi jak np. grzejniki, czajniki elektryczne. • Proxi Shade - sterowanie roletami z wykorzystaniem bluetooth smart.Za pomocą Proxi Smart można sterować roletami, żaluzjami, markizami, czy ekranami rzutnikowymi.Jak podłączyć Proxi Smart z wykorzystaniem puszki pod łącznikiem żaluzjowym?Jak skonfigurować aplikację na smartfona?Zapraszamy do obejrzenia filmu. • Proxi Plug - sterowanie urządzeniami elektrycznymi (włącz-wyłącz)  z wykorzystaniem przejściówki bluetooth smart.Jak skonfigurować aplikację na smartfona?Zapraszamy do obejrzenia filmu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: