Nasze marki:  F&Wave

System bezprzewodowy F&Home Radio

F&Wave to łatwy w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu przy wykorzystaniu pilotów, istniejących przycisków naściennych oraz nadajników pod przyciski.

Ta oferta kierowana jest do klientów, którzy chcą podnieść komfort życia. Prosty montaż i konfiguracja elementów systemu sprawiają , że F&Wave wpisuje się doskonale w koncepcję „Zrób to sam”. Jest niedrogi i efektywny.

Unikalną cechu systemu F&Wave jest retransmisja sygnału - każdy odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika automatycznie przesyła go dalej, co znacznie zwiększa zasięg sterowania w przypadku oddalonych odbiorników od nadajnika.

Na system składają się odbiorniki - urządzenia wykonawcze wyprodukowane w wersji do montażu w puszce podtynkowej Ø60 oraz do montażu na szynie TH-35 (szerokość 1 modułu tj. 17,5 mm). Obok odbiorników w systemie F&Wave występują również nadajniki, wykonane jako podręczne piloty oraz w wersji do montażu w puszce podtynkowej.

       

RETRANSMISJA SYGNAŁU

Każde zasilane sieciowo urządzenie systemu F&Wave (wszystkie odbiorniki i nadajnik RC4-AC) jest wzmacniaczem sygnału radiowego.

Dla przykładu, jeśli istnieje potrzeba załączenia odległej lampy w grodzie, która jest poza bezpośrednim zasięgiem nadajnika, moduł znajdujący się pomiędzy nimi przedłuży zasięg zdalnego sterowania.

Podobna sytuacja występuje w przypadku np. sterowania roletami. Pośrednie odbiorniki dowolnego typu przekażą sygnał do najbardziej oddalonego urządzenia będącego potencjalnie poza zasięgiem nadajnika.

System bezprzewodowy F&Home Radio