Sterowanie oświetleniem na korytarzach i klatkach schodowych.

F&Wave - system sterowania radiowego  Jest 33 produktów.

Jest już u nas, za chwilę może być w Twoim domu-bezprzewodowy, radiowy system F&Wave, pozwalający na zdalne sterowanie oświetleniem, roletami, żaluzjami, także bramami wjazdowymi i garażowymi.
Powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swoich domów nowoczesne rozwiązania, które są funkcjonalne, łatwe w montażu, proste w obsłudze, a przede wszystkim-niedrogie.
Jak działa system F&Wave?
To układ dwóch rodzajów urządzeń-nadajników (przyciski naścienne, także bateryjne, piloty, breloki) i współpracujących z nimi odbiorników. Unikalną cechą działania odbiorników jest retransmisja otrzymanego sygnału-jest on przekazywany dalej, dzięki czemu zwiększa się jego zasięg.
Tworząc system F&Wave zaprojektowaliśmy również rozwiązania, pozwalające na zastosowanie systemu radiowego z wykorzystaniem już istniejącej instalacji elektrycznej i istniejących włączników oświetlenia. Wystarczy w puszce pod przyciskiem zamontować przekaźnik F&Wave NN i już masz możliwość dodatkowego sterowania światłem za pomocą całej gamy wymienionych już nadajników zdalnego sterowania F&Wave: przycisków naściennych (także bateryjnych), pilotów, breloków.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą F&Wave.
Zachęcamy do zadawania pytań.
Filtry

Włączone filtry:
    Funkcja
    na stronę
    Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
    Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów