Przycisk FW-WSO4 czarny

FW-WSO4 4-kanałowy nadajnik zdalnego sterowania Sonata OSPEL Zobacz większe

Przycisk FW-WSO4 czarny

FW-WSO4-B, 5902431676197

Opis produktu

Bateryjny, 4-kanałowy, 2-klawiszowy nadajnik zdalnego sterowania. Przycisk FW-WSO4 należy do rodziny osprzętu Sonata firmy OSPEL.
Pozwala na radiowe sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu.

Przycisk FW-WSO4 należy do serii produktów Sonata firmy OSPEL i doskonale pasuje do pozostałych elementów kolekcji. Bez najmniejszego problemu można dopasować go aranżacyjnie do własnych koncepcji, zmienijąc kolor ramek oraz łączyć z innymi urządzeniami serii Sonata za pomocą ramek wielokrotnych.

Cechy urządzenia
FW-WSO4 jest 2-klawiszowym, 4-kanałowym nadajnikiem zdalnego, radiowego sterowania dedykowanym do współpracy ze wszystkimi urządzeniami rodziny F&Wave.
Możliwości:

  • niezależne sterowanie czterema odbiornikami lub dwoma grupami odbiorników,
  • dowolna ilość odbiorników w ramach każdej grupy,
  • załączanie i wyłączanie odbiorników oraz obwodów oświetleniowych*,
  • rozjaśnianie i ściemnianie światła*,
  • podnoszenie i opuszczanie rolet*,
  • wyzwalanie funkcji czasowych*,
  • optyczna sygnalizacja nadawania,
  • łatwy montaż w dowolnym miejscu,
  • bezproblemowa instalacja zapewniona przez energooszczędne zasilanie bateryjne,
  • wysoka jakość działania dzięki dużemu zasięgowi nadawania oraz retransmisji rozkazów pomiędzy odbiornikami.
* funkcjonalność zależna od sterownego odbiornikaZdalne sterowanie radiowe F&Wave

Unikalną cechu systemu F&Wave jest retransmisja sygnału. Każdy odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika, automatycznie przesyła go dalej. Zwiększa to znacznie zasięg sterowania w przypadku  odbiorników oddalonych od nadajnika na tyle, że znajdują się poza zasięgiem pierwotnego sygnału.

Na system składają się odbiorniki - urządzenia wykonawcze. Wyprodukowane są  w wersji do montażu w puszce podtynkowej Ø60 lub do montażu na szynie TH-35 (szerokość 1 modułu tj. 17,5 mm). Obok odbiorników w systemie F&Wave występują również nadajniki. Są to  podręczne piloty lub urządzenia do montażu w puszce podtynkowej.

Zasięg działania
W otwartej przestrzeni bez obecności czynników zakłócających zasięg urządzeń sterowanych drogą radiową oscyluje w granicach 100 m.  W warunkach zabudowy oraz w obecności źródeł zakłóceń (linie energetyczne, nadajniki, itp.) rzeczywisty zasięg może być mniejszy. Zasięg można poprawić przez bezpośrednią retransmisję modułów znajdujących się we wzajemnym zasięgu.Napięcie zasilania3 V DC bateria CR2032
Liczba kanałów4
Funkcjanadajnik
Częstotliwość radia868 MHz
Typ baterii2032 (litowa)
Trwałość bateriiok 3 lata (czuwanie) / ok. 10 godzin nadawania (naciśnięty przycisk)
Temperatura pracy5÷50°C
Wymiary84 mm x 84 mm x 14 mm
Montażnatynkowy
Stopień ochronyIP20