Przyciski szklane Jest 10 produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo przyciski szklane dotykowe z funkcją zbliżeniową, przeznaczone do współpracy z elementami układów automatyki budynkowej niskim napięciem stałym oraz szklane łączniki dotykowe dedykowane sterowaniu obwodami oświetleniowymi 230V AC małej mocy. Produkty przeznaczone są do montażu w puszce instalacyjnej o średnicy 60mm. Przyciski szklane do sterowania urządzeniami automatyki domowej  wykonane są w wersji 4-kanałowej, natomiast łączniki dotykowe do sterowania oświetleniem proponujemy w wersji 2- i 4-kanałowej. Wszystkie produkty dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Czytaj więcej >>

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Produkowane przez F&F przyciski szklane do sterowania automatyką domową mogą być wyposażone w 2 tryby pracy: bistabilny i monostabilny, w zależności od wymagań podłączonego urządzenia. Co więcej, każdy z 4 przycisków na panelu może być ustawiany niezależnie. Szklane łączniki dotykowe wyposażone zostały w funkcję przekaźnika bistabilnego, dzięki której jedno przyciśnięcie załącza obwód wyjściowy a kolejne go wyłącza.

Przyciski i łączniki uruchamia się po zbliżeniu dłoni do białych podświetlanych punktów na przycisku, które łagodnie się rozjaśniają, wskazując lokalizację sensorów dotykowych. O załączeniu wybranego obwodu informuje podświetlenie w kolorze pomarańczowym, którego natężenie może być dopasowane do indywidualnych preferencji.

Szklane łączniki i przyciski dotykowe marki F&F

Wysoka funkcjonalność

Przyciski szklane dotykowe z funkcją zbliżeniową F&F przeznaczone są do współpracy z dowolną automatyką domową zasilaną niskim napięciem stałym (9-30V DC). Zaimplementowane rozwiązania pozwalają na integralne ustawienie 2 trybów pracy dla każdego z 4 przycisków (trybu bistabilnego lub monostabilnego). W efekcie, dzięki zastosowaniu jednego panelu, możesz sterować  4 dowolnymi urządzeniami domowej automatyki w sposób dostosowany do Twoich potrzeb. Każdy z przycisków niezależnie od pozostałych trzech może posiadać  2 rodzaje sterującego sygnału wyjściowego (wyjście napięciowe lub wyjście bezpotencjałowe).

Szklane łączniki dotykowe z funkcją zbliżeniową przeznaczone są do bezpośredniej obsługi systemów oświetlenia zasilanych napięciem 230V AC małej mocy. Łatwość użytkowania zapewnia zastosowanie przekaźnika bistabilnego, który po jednym naciśnięciu załącza obwód wyjściowy, a po kolejnym go wyłącza. Urządzenia obsługują wyjścia o obciążeniu mocy całkowitej do 250W w zakresie wszystkich kanałów i 100W mocy dla pojedynczego wyjścia. To pozwala na swobodne stosowanie w obwodach oświetlenia wykorzystujących świetlówki energooszczędne lub LED.

Proponowane produkty montuje się w sposób tradycyjny w puszkach instalacyjnych o średnicy 60mm za pomocą ramki montażowej z tworzywa sztucznego, zlokalizowanej od wewnętrznej strony produktu.

Nowoczesny design

Proponowane urządzenia posiadają minimalistyczny design tak poszukiwany w nowoczesnym wystroju wnętrz. Monochromatyczne kolory podkreślają modernistyczny styl urządzeń, a dyskretne oświetlenie przycisków i łączników eksponuje oryginalny charakter produktów. Urządzenia w stanie gotowości na wskaźnikach pola dotykowego emitują białe, ciepłe światło, które po w załączeniu wybranego obwodu zmienia się w kolor pomarańczowy. Element ten wprowadza do wnętrza nowy charakter i jednocześnie zapewnia intuicyjne użytkowanie. Przyciski i łączniki dotykowe wyposażyliśmy w szklany front o wymiarach zewnętrznych 81x81x12mm.

Indywidualne dopasowanie do potrzeb

Szklane łączniki i przyciski dotykowe z funkcją zbliżeniową marki F&F mogą być dostosowane do indywidualnych oczekiwań użytkowników w zakresie intensywności oświetlenia oraz różnorodnych wymagań urządzeń, które będą obsługiwane. Urządzenia pozwalają na dopasowanie jasności podświetlenia do Twoich potrzeb i wyczucia stylistyki zarówno w stanie, kiedy urządzenie pozostaje wyłączone, jak i podczas pracy. W efekcie otrzymujesz produkt łatwy w obsłudze i o unikalnym designie, który doskonale dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz.