Przyciski szklane dotykowe, szklane włączniki zbliżeniowe 

Jest 26 produktów.
Szklany włącznik dotykowy z podwójnym panelem

Szklane przyciski dotykowe

W naszej ofercie znalazły swoje miejsce nowoczesne szklane panele - przyciski dotykowe z funkcją zbliżeniową.
Ze względu na rosnące zainteresowanie tą linią produktów, wzbogacamy ją ciągle o nowe pozycje. Proponujemy urządzenia dotykowe o następujących parametrach:

 • Szklany przycisk dotykowy czteroprzyciskowy GS-4-AC-T
  Do bezpośredniego sterowania obwodami oświetleniowymi 230 V AC małej mocy lub do integracji z układami automatyki domowej;
 • Szklany przycisk dotykowy dwuprzyciskowy GS2-AC-R
  Do bezpośredniego sterowania dwoma obwodami małej i średniej mocy lub do integracji z układami automatyki domowej;
 • Przycisk szklany czteroprzyciskowy GS4 DC
  Współpracuje z dowolną automatyką domową zasilaną niskim napięciem stałym;
 • Szklany przycisk dotykowy dwuprzyciskowy GS2 DC
  Do automatyki domowej zasilanej niskim napięciem stałym.
 • Dwuprzyciskowy GS2-STR3 zintegrowany ze sterownikiem rolet 230 V
  Do sterownika podłączamy roletę lub żaluzję i sterujemy nią lokalnie przyciskami na panelu. Możliwe jest łączenie sterowników GS2-STR3 w grupy i centralne sterowanie roletami. Istnieje również możliwość sterowania nachyleniem lamelek.

Sterownik rolet GS2-STR3 może występować jako samodzielne urządzenie lub jako jeden z modułów wykonawczych w panelach podwójnych i potrójnych. W takich przypadkach swobodnie łączymy go z innymi modułami przeznaczonymi do sterowania oświetleniem, automatyką domową czy modułami zdalnego sterowania.
Nasz system inteligentnego domu F&Home Radio także można obsługiwać za pomocą szklanego przycisku z funkcją dotykową (rH S4L4). Z kolei wśród urządzeń prostego radiowego sterowania F&Wave znajdują się panele dotykowe FW-GS-230 V i FW-GS-24V.

Szklane przyciski dotykowe - zastępują tradycyjne włączniki ścienne.


Czytaj więcej >>

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Szklane przyciski dotykowe
nowoczesny design i pełna integracja z automatyką domową F&F

 • Zastępują tradycyjne włączniki ścienne.
 • Prosty montaż.
 • Sterowanie za pomocą zbliżenia i dotyku dłonią.
 • Łatwe przypisywania funkcji.
 • Wykonane z wysokiej jakości szkła polerowanego.

Szklany włącznik dotykowy

Do wyboru wersja z czarnego lub białego szkła polerowanego

Przyciski DOMINO wykonane są z wysokiej jakości polerowanego szkła. Fazowane krawędzie przydają im szlachetnego wyglądu.
Klasyczna kolorystyka - czerń i biel sprawiają, że przyciski DOMINO doskonale komponują się zarówno w nowoczesnych
jak również klasycznych wnętrzach w dyskretny sposób przydając im charakteru.

Czujniki zbliżeniowe

Przyciski wyposażone są w czujniki zbliżeniowe.
Po zbliżeniu dłoni, pola dotykowe delikatnie podświetlają się.
Sterowanie dotykiem staje się bardzo proste i intuicyjne.

Przyciski szklane zbliżeniowe i dotykowe

Stwórz swój układ domino

Wybieraj i składaj dowolne konfiguracje przycisku. Masz do wyboru wersje w poziomie i pionie, dostosujemy nadruk na elementach szklanych do Twoich preferncji i potrzeb.
Nasz przycisk to:

 • panele szklane 1-, 2-, 3-modułowe
 • 2 lub 4 przyciski w pojedynczym module
 • swobodny wybór realizowanych funkcji (dowolny wybór elektroniki)

Tryb pracy przekaźnika monostabilnego lub bistabilnego

 • Każdy z przycisków dotykowych na panelu może niezależnie od pozostałych pracować w trybie przekaźnika bistabilnego lub monostabilnego. Zależy to od tego, jaki tryb ustawimy.
 • Ustawienie trybu pracy przekaźnika bistabilnego powoduje, że jedno naciśnięcie załącza obwód wyjściowy, drugie naciśnięcie go wyłącza;
 • Tryb przekaźnika monostabilnego oznacza, że obwód wyjściowy załączony będzie tak długo, jak długo naciśnięty będzie przycisk.
 • W efekcie, za pomocą jednego panelu, możesz sterować czterema dowolnymi urządzeniami domowej automatyki w sposób dostosowany do Twoich potrzeb. Każdy z przycisków dotykowych niezależnie od pozostałych trzech może posiadać dwa rodzaje sterującego sygnału wyjściowego (wyjście napięciowe lub wyjście bezpotencjałowe).

Montaż szklanych przycisków dotykowych

Szklane przyciski dotykowe montuje się w sposób tradycyjny w puszkach instalacyjnych o średnicy 60 mm. Ramka montażowa z tworzywa sztucznego znajduje się na wewnętrznej stronie urządzenia.

Nowoczesny design przycisków dotykowych

Zbliżeniowe szklane przyciski dotykowe to minimalistyczny design tak poszukiwany w nowoczesnym wystroju wnętrz. Front wykonany jest z polerowanego szkła o wymiarach zewnętrznych 81x81x12 mm. Kolory: czerń lub biel podkreślają modernistyczny styl. Dyskretne oświetlenie przycisków i łączników nadaje im niepowtarzalny charakter. W stanie gotowości urządzenia na wskaźnikach pola dotykowego emitują białe, ciepłe światło. Po załączeniu wybranego obwodu zmienia kolor na pomarańczowy.

Regulowana jasność podświetlenia szklanych przycisków

Szklane przyciski dotykowe z funkcją zbliżeniową marki F&F można dostosować do indywidualnych upodobań w zakresie intensywności podświetlenia. Zarówno w stanie, kiedy urządzenie pozostaje wyłączone, jak i podczas pracy. W efekcie otrzymujemy produkt o unikalnym designie, który doskonale dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz.

Jak działają szklane przyciski dotykowe z funkcją zbliżeniową?

Przyciski dotykowe uruchamia się zbliżając dłoń do białych podświetlanych punktów na przycisku. Punkty łagodnie się rozjaśniają, wskazując lokalizację sensorów dotykowych. O załączeniu wybranego obwodu informuje podświetlenie w kolorze pomarańczowym. Natężenie koloru zależne jest od osobistych ustawień.