Kategorie

Smarthome dla deweloperów 

Jest 1 produkt.

mH-Developer. Inteligentna automatyka nie tylko dla developerów

mH-Developer to rozwiązanie, które opracowaliśmy na podstawie analizy potrzeb Klientów, we współpracy z developerami.

Dzięki zastosowaniu modułu mH-Developer przekraczając próg swojego nowego mieszkania/domu, masz możliwość skorzystania z podstawowych udogodnień inteligentnej automatyki.

Zdalnie sterujesz:

-ogrzewaniem,

-oświetleniem,

-gniazdami elektrycznymi.

Gdy stwierdzisz, że tak, to jest to, i chciałbyś więcej wygodnych rozwiązań na co dzień, zakres możliwości urządzenia podstawowego zwiększamy za pomocą modułów rozszerzeń systemu inteligentnego domu F&Home.

I bez przeszkód możesz sterować roletami, bramą, furtką, podlewaniem ogrodu.

mH-Developer ma również zastosowanie jako jednostka centralna przewodowego systemu inteligentnego domu F&Home.

Jeżeli jesteś developerem, zapraszamy do współpracy.

Klientów zachęcamy - pytajcie swoich developerów o inteligentną automatykę, jaką wprowadza do Waszych domów i mieszkań moduł mH-Developer.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

mH-Developer. Inteligentna automatyka dla developerów

Inteligentne zdalne sterowanie domem

Inteligentna automatyka na stałe zagościła w naszych domach. To, co kiedyś było futurystyczną wizją przyszłości, dziś jest naszą codziennością. Zintegrowane systemy inteligentnego domu i pojedyncze urządzenia smart home czynią nasze życie wygodniejszym. I nie są to tylko puste słowa. Jest bezpiecznie, komfortowo i....zdalnie. Ponieważ urządzeniami, które są zintegrowane w ramach systemu inteligentnego domu, można zarządzać z odległości. Nie tylko z kanapy we własnym domu, lecz także z kanapy oddalonej tysiące kilometrów od domu. A wszystko to dzięki dostępowi do internetu i smartfonom, a właściwie aplikacjom na smartfony. Uruchamiając taką aplikację, widzimy poszczególne urządzenia, których pracę integruje nasz inteligentny system. Mamy kontrolę nad tym, czy są włączone, czy nie. I w każdej chwili możemy skorygować to, o czym zapomnieliśmy. Wyłączyć światło w pokoju dziecka. Domknąć bramę, obniżyć temperaturę na czas naszej dłuższej nieobecności. Albo przygotować dom na nasz powrót.

Kompleksowe sterowanie domem w systemach inteligentnego domu

Funkcjonalność rozwiązań smart poznajemy najczęściej na przykładzie pojedynczych urządzeń. Albo podczas wizyty u znajomych, którzy postawili na wygodę i urządzenia smart home. Prędzej czy później trafia do naszego domu sprzęt AGD sterowany za pomocą smartfona. Jako świadomy wybór, przypadek lub prezent. I nagle okazuje się, że to wcale nie jest tak skomplikowane. Ma za to wiele aspektów praktycznych. Kompletny smart home to system, dzięki któremu komunikujemy się nie tylko z pojedynczymi urządzeniami w domu. Systemy inteligentnego domu oferują kompleksowe, zintegrowane zarządzanie wieloma urządzeniami jednocześnie. Inteligentne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem w domu pozwala na jednoczesne obniżenie temperatury i wyłączenie światła, gdy idziemy spać. Może temu towarzyszyć zasłonięcie okna elektryczną roletą, żaluzją, zasłoną... Możliwości jest wiele.

Dla kogo inteligentny dom?

Oczywiście dla każdego. Inteligentne zdalne sterowanie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach i apartamentach, jak i w domach. To dobre rozwiązanie także w biurach i biurowcach. Systemy inteligentnego domu to systemy modułowe. W każdej chwili możemy dołożyć kolejny moduł i zwiększyć funkcjonalność systemu smart home, który użytkujemy. Oczywiście łatwiej to uczynić w przypadku systemów bezprzewodowych, działających dzięki komunikacji radiowej, wifi lub bluetooth. Jeżeli decydujemy się na system przewodowy, nasze oczekiwania powinny być od początku dobrze przemyślane, ponieważ może się zdarzyć, że kolejna funkcjonalność naszego systemu smart home oznacza położenie dodatkowej instalacji kablowej. A to już wiąże się z kuciem ścian w naszym już wykończonym wnętrzu. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie rozwiązania hybrydowego. Czyli połączenie dwóch systemów, przewodowego i bezprzewodowego.

Inteligentny dom od dewelopera? Warto zapytać

Konkurencja na rynku budowlanym jest duża. Poza miejscem powstawania nieruchomości, wpływ na decyzję może mieć wyposażenie dodatkowe. Aby uczynić oferowane nieruchomości jeszcze atrakcyjniejszymi, deweloperzy proponują dodatkowe instalacje. Już na starcie z jednej strony podnoszą wartość nieruchomości, z drugiej- podnoszą jej standard. Do takich instalacji należą na pewno systemy inteligentnej automatyki budynkowej.

System zdalnego sterowania dla deweloperów. MH-Developer od F&F. Inteligentne sterowanie nie tylko ogrzewaniem i oświetleniem w domu

mH-Developer to rozwiązanie, które opracowaliśmy na podstawie analizy potrzeb Klientów, we współpracy z developerami. Technicznie to moduł montowany w rozdzielni na szynie DIN. Jego wymiary to 210×90 x 59 mm. W praktyce mH-Developer w Twoim nowym domu/mieszkaniu oznacza automatyczne sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, zaworami wody lub gazu. Także sterowanie ogrzewaniem w domu. Możesz to robić bezpośrednio na panelu sterującym modułu, gdzie wyłączasz lub włączasz poszczególne obwody oraz sprawdzasz ich stan. Do sterowania wykorzystasz również przyciski naścienne lub aplikację na urządzenia mobilne. Zdalne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem domu to po prostu wygoda. mH-Developer to sposób na prosty smart home. Jeżeli chciałbyś skorzystać z szerszego zakresu funkcjonalności, jakie oferuje system inteligentnego domu, możesz to uczynić nie rezygnując z mH-Developer. Wystarczy dołożyć moduły rozszerzeń F&Home, które wprowadzą do Twojego domu wybrane udogodnienia. Takie jak np. sterowanie roletami, bramą, furtką, oświetleniem ogrodu.


Warto zapytać dewelopera o mH-Developer od F&F.