Kontakt

F&F Filipowski sp. j.

ul. Konstantynowska 79/81
95-200 Pabianice
POLSKA

NIP  731-000-53-14
KRS 0000097447
REGON 470625813

E-mail:

Biuro - biuro@fif.com.pl 
Dział Handlowy - handlowy@fif.com.pl 
Dział Techniczny - dztech@fif.com.pl

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Dyrektor Handlowy

Mariusz Makowski

telefon:       +48 604 434 990

Regionalni menadżerowie sprzedaży:

Region północno-wschodni

1. Grzegorz Budziński

    telefon:      +48 724 050 077
    e-mail:   g.budzinski@fif.com.pl

Region łódzki i mazowiecki

2. Damian Skibior

    telefon:       +48 573 332 979
    e-mail:   d.skibior@fif.com.pl

Region podkarpacki

3. Grzegorz Cierpisz

    telefon:       +48 661 653 000
    e-mail:   g.cierpisz@fif.com.pl

Region śląski i małopolski

4. Łukasz Ciałoń

    telefon:      +48 513 448 179
    e-mail:   l.cialon@fif.com.pl

Region południowo-zachodni

5. Ewelina Fiłon

    telefon:       +48 605 886 996
    e-mail:   e.filon@fif.com.pl

Region północno-zachodni

6. Joanna Wyrzykowska

    telefon:      +48 695 481 000
    e-mail:   j.wyrzykowska@fif.com.pl

Region północno-wschodni

1. Grzegorz Budziński

    telefon:      +48 724 050 077
    e-mail:   g.budzinski@fif.com.pl

Region łódzki i mazowiecki

2. Damian Skibior

    telefon:       +48 573 332 979
    e-mail:   d.skibior@fif.com.pl

Region podkarpacki

3. Grzegorz Cierpisz

    telefon:       +48 661 653 000
    e-mail:   g.cierpisz@fif.com.pl

Region śląski i małopolski

4. Łukasz Ciałoń

    telefon:      +48 513 448 179
    e-mail:   l.cialon@fif.com.pl

Region południowo-zachodni

5. Ewelina Fiłon

    telefon:       +48 605 886 996
    e-mail:   e.filon@fif.com.pl

Region północno-zachodni

6. Joanna Wyrzykowska

    telefon:      +48 695 481 000
    e-mail:   j.wyrzykowska@fif.com.pl

Wsparcie techniczne:

System zdalnego odczytu i rejestracji MeternetPRO:

Krzysztof Gosławski

mob:        +48 600 231 222

System inteligentnego domu F&Home:

Marcin Pryca

F&HOME
mob:       +48 885 048 500
e-mail:   m.pryca@fif.com.pl

Maciej Sobutkowski

F&HOME RADIO
mob:      +48 605 695 985

Paweł Kolany

F&HOME RADIO I F&HOME
mob:      +48 502 197 797
e-mail:   p.kolany@fhome.pl

Contact for English:

Dawid Koteras

mob:      +48 609 755 101