Multimetry cyfrowe, amperomierze i woltomierze panelowe do sieci jedno i trójfazowych. 

Jest 24 produktów.

Multimetry

W kategorii Multimetry znajdują się jednofunkcyjne lub wielofunkcyjne wskaźniki przeznaczone do ciągłego pomiaru parametrów sieci elektrycznej. Występują w wersjach do montażu zarówno na zewnątrz tablicy elektrycznej, jak i wewnątrz rozdzielni na szynie DIN. Funkcjonalnie nasza oferta obejmuje:

1) 1 fazowe i 3 fazowe multimetry cyfrowe, które pokazują wartość napięcia w postaci słupkowej lub bezpośrednio na cyfrowych wyświetlaczach LED;

2) Multimetry cyfrowe jednofazowe i trójfazowe , wyposażone w cyfrowe wyświetlacze LED, umożliwiające zarówno bezpośredni jak i półpośredni pomiar prądu.

3) Wskaźniki wielofunkcyjne z wyświetlaczami LED umożliwiające jednoczesny odczyt wielu mierzonych parametrów (napięcie, prąd, częstotliwość).

4) Analizatory parametrów sieci umożliwiające kompleksowy pomiar wszystkich istotnych parametrów sieci elektrycznej: napięcia, prądy, moce, kierunek przepływu i zużycie energii, analiza harmonicznych napięć i prądów oraz wiele innych.

Warto podkreslić, że zastosowanie multimetrów z wyświetlaczami typu LED lub podświetlanymi wyświetlaczami LCD zapewnia doskonałą czytelność pomiarów niezależnie od warunków oświetlenia. Większość amperomierzy i woltomierzy umożliwia pomiar rzeczywistej skutecznej wartości napięć i prądów, dzięki czemu zapewniona jest poprawność odczytów również w przypadku zakłóceń obecnych w sieci zasilającej. Do rozwiązań wymagających precyzyjnego monitorowania i rejestrowania mierzonych wartości wykorzystać można multimetry wyposażone w moduł komunikacji RS485 (Modbus RTU).Filtry

Włączone filtry:
    Typ
    Montaż
    na stronę
    Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
    Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów