Kategorie

Multimetry cyfrowe, amperomierze i woltomierze panelowe do sieci jedno i trójfazowych.,analizator parametrów sieci 

Jest 30 produktów.

Wskaźniki pomiarowe

Multimetry, woltomierze, amperomierze.

W ofercie F&F nie brakuje również wskaźników pomiarowych. To 1 funkcyjne lub wielofunkcyjne wskaźniki do ciągłego pomiaru parametrów sieci elektrycznej. W zależności od rodzaju mierzonych parametrów oraz oczekiwanej dokładności pomiaru oferujemy cyfrowe amperomierze, woltomierze i multimetry.

 Filtry

Włączone filtry:
  Typ
  Montaż
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

  Rodzaje wskaźników pomiarowych

  Co to jest amperomierz?

  Amperomierz to przyrząd służący do pomiaru natężenia prądu. Amperomierz do obwodu włączamy szeregowo.
  W różnego rodzaju schematach amperomierze oznaczamy symbolem:

  amperomierz symbol

  Woltomierz. Co to jest?

  Woltomierz to przyrząd służący do pomiaru napięcia w obwodzie elektrycznym. Do obwodu woltomierz włącza się równolegle. Symbol woltomierza: 

  woltomierz symbol

  Do czego służą multimetry?

  To wskaźniki wielofunkcyjne z wyświetlaczami LED. Pozwalają na jednoczesny odczyt wielu mierzonych parametrów (napięcie, prąd, częstotliwość). W naszej ofercie znajdują się cyfrowe multimetry 1 fazowe i 3 fazowe. Pokazują wartość napięcia w postaci słupkowej lub bezpośrednio na cyfrowych wyświetlaczach LED. Umożliwiają zarówno bezpośredni, jak i półpośredni pomiar prądu. Multimetr cyfrowy z wyświetlaczem typu LED lub podświetlanym wyświetlaczem LCD zapewnia wygodę użytkowania. Wyniki pomiarów są czytelne, niezależnie od warunków oświetlenia. Za pomocą większości amperomierzy i woltomierzy zmierzymy rzeczywistą skuteczną wartość napięć i prądów. Gwarantuje to poprawność odczytów również w przypadku zakłóceń obecnych w sieci zasilającej.

  Analizatory parametrów sieci

  Multimetry do kompleksowego pomiaru wszystkich istotnych parametrów sieci elektrycznej. Zmierzą: napięcie, prądy, moce, kierunek przepływu i zużycie energii. Analizują harmoniczne napięć i prądów oraz wiele innych. Posiadają moduł komunikacji RS485 (Modbus RTU). Sprawdzą się w sytuacjach, gdy oczekujemy precyzyjnego monitorowania i rejestrowania mierzonych wartości.

  Montaż wskaźników pomiarowych

  Urządzenia pomiarowe F&F montujemy na zewnątrz tablicy elektrycznej lub wewnątrz rozdzielni na szynie DIN.