Czujniki ruchu Jest 24 produktów.

Czujniki ruchu i zmierzchu na podczerwień oraz mikrofalowe

Wśród  naszych produktów, stworzonych z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie codziennego życia, znajdują się  CZUJNIKI RUCHU.

Na co dzień przyzwyczailiśmy się do rezultatów ich działania  już do tego stopnia, że ich nie dostrzegamy. Włączają światło tam, gdzie tego najbardziej potrzebujemy-pozwalają po zmroku wygodnie otworzyć drzwi, przejść korytarzem, wcisnąć właściwy przycisk domofonu. Włączając światło tam, gdzie to niezbędne, czujniki ruchu dają nam poczucie bezpieczeństwa. A ponieważ światło załączane jest tylko na określony czas, który wywołujemy jedynie naszym ruchem, czy obecnością, zainstalowanie czujek ruchu ma też wymiar ekonomiczny- pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd.

Jak działają czujniki ruchu?

Uwzględniając zasady działania czujników ruchu, możemy zdecydować się na czujnik ruchu na podczerwień (in. pasywny czujnik ruchu, czujnik ruchu PIR), mikrofalowy czujnik ruchu (in. aktywny czujnik ruchu), bądź laserowy czujnik odległości typu ToF.

Czujki ruchu mogą być instalowane w puszce podtynkowej i natynkowo. W swojej ofercie posiadamy również czujniki nasufitowe. Oferujemy również  plafony z czujnikiem ruchu z kloszem szklanym lub z tworzywa HDPE.

Czujniki ruchu ułatwią nam codzienne życie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. W tym drugim przypadku należy jednak zwrócić uwagę na dwucyfrowy kod IP, oznaczający stopień ochrony, jaką zapewnia obudowa przed dostępem do części niebezpiecznych, wnikaniem ciał obcych różnej wielkości oraz wody z zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą CZUJNIKÓW RUCHU.
W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.  

Filtry

Włączone filtry:
  Napięcie zasilania
  Montaż
  Pole detekcji poziomej
  Maksymalny prąd obciążenia AC-1
  Rodzaj detekcji
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów