Zdalne sterowanie telefonem 

Jest 5 produktów.

Proste sterowanie GSM

Urządzenia z tej kategorii służą do sterowania temperaturą, bramami i furtkami za pomocą dowolnego telefonu komórkowego. Niezależnie od jego systemu operacyjnego. Wystarczy tylko przypisać numer telefonu do sterownika. Podstawą działania sterowania GSM są określone komendy SMS lub funkcja CLIP.

Czytaj więcej >>


Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Poznaj nasze sterowniki GSM

Każdy z przekaźników tej kategorii służy do sterowania innymi odbiornikami. Aby działał, należy go wyposażyć w aktywną kartę SIM. Praca sterownika to wymiana określonych komend i powiadomień między sterownikiem i telefonem użytkownika.

SIMPly MAX P01- sterowanie GSM ogrzewaniem, oświetleniem, roletami

Przekaźnik SIMply MAX P01 posiada wbudowany komunikator GSM. Do zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki temu w prosty sposób zarządzamy wyjściami i kontrolujemy stan urządzeń podłączonych do wejścia sterownika. Za pomocą komend SMS możemy włączyć ogrzewanie, zasunąć rolety, załączyć oświetlenie. 

SIMPly MAX P02-sterowanie GSM bramami, szlabanami, furtkami

To sposób na ekonomiczne sterowanie bramami, szlabanami i furtkami w nadzorowanych miejscach, gdzie trwa intensywny ruch, wjeżdżają i wyjeżdżają pojazdy, przemieszczają się ludzie. Zakup pilotów dla tak wielu użytkowników stanowiłby znaczny koszt. Problem ten rozwiążemy, stosując przekaźnik SIMPly MAX P02 z funkcją CLIP. Koszt? Cena przekaźnika plus zakup jednej karty SIM i utrzymanie jej przez rok.

Na czym polega działanie SIMPly MAX P02?

Za pomocą P02 Config ustawiamy godziny otwarcia i zamknięcia bramy. Dodajemy też nr telefonów, które są upoważnione do komunikacji z SIMPly MAX P02. Jeden przekaźnik to 500 uprawnionych telefonów komórkowych.

Jak wygląda praca SIMPly MAX P02 w praktyce?
Dojeżdżamy do bramy/szlabanu, dzwonimy na nr przekaźnika, połączenie zostaje odrzucone i brama się otwiera.
Zapraszamy do obejrzenia wideoporadnika

SIMPly MAX P03

Przekaźnik SIMPly MAX P03 reguluje i kontroluje temperaturę pomieszczeń. Np. dostaniemy komunikat SMS, gdy temperatura przekroczy ustawioną wartość maksymalną lub spadnie poniżej ustawionego progu minimalnego.