Wideoporadnik - SIMply MAX P02-Sterowanie bramą, szlabanem, furtką za pomocą telefonu - funkcja CLIP

Wideoporadnik - SIMply MAX P02-Sterowanie bramą, szlabanem, furtką za pomocą telefonu - funkcja CLIP Zobacz większe

Wideoporadnik - SIMply MAX P02-Sterowanie bramą, szlabanem, furtką za pomocą telefonu - funkcja CLIP

Opis produktu

Wideoporadnik - Jak sterować bramą, furtką, szlabanem za pomocą telefonu komórkowego?

SIMPly MAX P02 to sposób na tanie sterowanie bramami, szlabanami i furtkami w kontrolowanych miejscach, gdzie wjeżdżają lub wchodzą setki uprawnionych ludzi. Zakup tak wielu pilotów byłby znacznym kosztem. Dzięki przekaźnikowi SIMPly MAX P02 z funkcją CLIP pozbywamy się zbędnych wydatków. Wystarczy zakup jednej karty SIM i utrzymanie jej przez rok.
Jak działa SIMPly MAX P02? Za pomocą  P02 Config ustawiamy godziny otwarcia i zamknięcia bramy. Dodajemy też nr telefonów, które są upoważnione do komunikacji z SIMPly MAX P02 i otwierania-zamykania bramy. Jeden przekaźnik to 500 uprawnionych telefonów komórkowych. 
Dojeżdzamy do bramy/szlabanu, dzwonimy na nr przekaźnika, połączenie zostaje odrzucone i brama sie otwiera.
Węcej dowiesz się, oglądając załączony wideoporadnik.

Produkty powiązane:

 • SIMplyMAX-P01

  Zdalny sterownik GSM-SIMply MAX P01 dwukanałowySterowanie SMS (On/Off/Alarm). 2×IN, 2×OUT. Zdalny sterownik z wbudowanym komunikatorem GSM służy do zdalnego sterowania z telefonu komórkowego za pomocą sms. Pozwala w prosty sposób zarządzać wyjściami i kontrolować stan pracy urządzeń podłączonych do wejść sterownika.

 • MAX-H04

  WYCOFANY ZE SPRZEDŻYProgramowalny sterownik  z komunikatorem GSM (SMS, VOICE, GPRS, CLIP)  + menu konfiguracyjne.

 • SIMplyMAX-P04

  Czterokanałowy sterownik GSM SIMply MAX P04Sterowanie SMS (On/Off/Alarm). 4×IN, 4×OUT.Czterokanałowy sterownik z wbudowanym komunikatorem GSM służy do zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Pozwala w prosty sposób zarządzać wyjściami i kontrolować stan pracy urządzeń podłączonych do wejść sterownika.

 • SIMplyMAX-P03

  Przekaźnik do zdalnego sterowania temperaturą przez GSM.Przekaźnik SIMply MAX P03 z wbudowanym komunikatorem GSM służy jako dwustanowy regulator temperatury. Zdalne zarządzanie temperaturami za pomocą telefonu komórkowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: