Wideoporadnik -Zegar astronomiczny z NFC PCZ 525.3

Wideoporadnik -Zegar astronomiczny z NFC PCZ 525.3 Zobacz większe

Wideoporadnik -Zegar astronomiczny z NFC PCZ 525.3

Opis produktu

Programowalne zegary sterujące służą do załączania oświetlenia lub innych urządzeń elektrycznych zgodnie z godzinami wschodu i zachodu słońca.
 
Z załączonego poradnika dowiecie się, jak zaprogramować jednokanałowy zegar sterujący astronomiczny PCZ 525.3 z poziomu urządzenia lub za pomocą aplikacji na smartfona PCZ-konfigurator, z wykorzystaniem technologii NFC.
Produkty powiązane:

  • PCZ-525.3

    Jednokanałowy Z programowalną przerwą nocnąZegar astronomiczny PCZ-525 służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu  słońca z możliwością zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia  odbiorników w celach oszczędnościowych.

  • PCZ-525.3-PLUS

    Jednokanałowy, programowany zegar sterujący pracujący w cyklu astronomicznym. Momenty załączenia i wyłączenia powiązane są położeniem słońca względem horyzontu. Zegar posiada również funkcję programowanej przerwy nocnej. Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika jasności do korekcji momentu włączenia i wyłączenia. Ustawiany ręczne lub zdalnie przez NFC...

30 innych produktów w tej samej kategorii: