Przekaźniki czasowe Jest 37 produktów.

Przekaźniki czasowe

Przekaźnik czasowy to urządzeniem, którego układ elektroniki realizuje różne funkcje czasowe, na przykład opóźnione załączanie, opóźnione odpadanie, impulsowanie.
Przekaźniki czasowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: do sterowania wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem czy sygnalizacji).
Z uwagi na realizowane funkcje przekaźniki czasowe dzieli się na jednofunkcyjne i wielofunkcyjne.
Przekaźniki wielofunkcyjne występują w wersjach z ustalonymi fabrycznie funkcjami lub jak w przypadku przekaźnika czasowego PCS-533 – programowalne, których realizowane funkcje mogą być zaprogramowane przez użytkownika. Przekaźnik programowalny może wyeliminować konieczność zastosowania nawet kilku przekaźników połączonych kaskadowo.
W przypadku przekaźników czasowych, które realizują funkcję impulsowania, rozróżnia się przekaźniki czasowe symetryczne – których czas pracy i czas przerwy są sobie równe i przekaźniki czasowe  asymetryczne (PCU-520 i PCU-507) – których czas pracy może być różny od czasu przerwy.
W szerokiej ofercie F&F znajdują się przekaźniki czasowe awersyjne, przekaźniki czasowe rewersyjne, jedno- i wielofunkcyjne.
Nowością w ofercie jest przekaźnik czasowy programowany zbliżeniowo przez NFC – PCS-533.

Filtry

Włączone filtry:
  Maksymalny prąd obciążenia
  Montaż
  Konfiguracja styków
  Tryb pracy
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów