Wideoporadnik - SIMply MAX P01-kontrola urządzeń elektrycznych w domu za pomocą SMS

Wideoporadnik - SIMply MAX P01-kontrola urządzeń elektrycznych w domu za pomocą SMS Zobacz większe

Wideoporadnik - SIMply MAX P01-kontrola urządzeń elektrycznych w domu za pomocą SMS

Opis produktu

Wideoporadnik - Jak sterować urządzeniami elektrycznymi za pomocą SMS?

SIMPly MAX P01-zdalne sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem za pomocą komend SMS o określonej treści. Dowiedz się jak poprawnie formułować treść SMS, aby komunikacja działała zgodnie z oczekiwaniami. Przedstawiamy możliwości dwukanałowego sterownika SIMPly MAX P01.

Produkty powiązane:

 • SIMplyMAX-P02

  Sterownik GSM do bram wjazdowych i garażowych (CLIP). Przekaźnik MAX P02 z wbudowanym komunikatorem GSM służy do zdalnego otwierania automatycznych bram wjazdowych, garażowych, szlabanów i furtek za pomocą telefonu komórkowego.

 • MAX-H04

  WYCOFANY ZE SPRZEDŻYProgramowalny sterownik  z komunikatorem GSM (SMS, VOICE, GPRS, CLIP)  + menu konfiguracyjne.

 • SIMplyMAX-P04

  Czterokanałowy sterownik GSM SIMply MAX P04Sterowanie SMS (On/Off/Alarm). 4×IN, 4×OUT.Czterokanałowy sterownik z wbudowanym komunikatorem GSM służy do zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Pozwala w prosty sposób zarządzać wyjściami i kontrolować stan pracy urządzeń podłączonych do wejść sterownika.

 • SIMplyMAX-P03

  Przekaźnik do zdalnego sterowania temperaturą przez GSM.Przekaźnik SIMply MAX P03 z wbudowanym komunikatorem GSM służy jako dwustanowy regulator temperatury. Zdalne zarządzanie temperaturami za pomocą telefonu komórkowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: