Wideoporadnik -Co to jest mH-Developer?

mH-Developer to niezależny system smart home lub jednostka centralna systemu F&Home Zobacz większe

Wideoporadnik -Co to jest mH-Developer?

Opis produktu

mH-Developer. Smart home nie tylko dla deweloperów. Poznaj zalety i możliwości modułu inteligentnego domu od F&F Filipowski.

Moduł mH-Developer powstał z myślą o deweloperach, któzy chcą zwiększyć nie tylko atrakcyjność, lecz także funkcjonalność budowanych nieruchomości. Wyposażenie domu lub mieszkania w instalacje systemu inteligentnego domu może być atutem oferowanego domu lub mieszkania. mH-Developer to jednak propozycja nie tylko dla deweloperów. Moduł mH-Developer to system smart home w podstawowym zakresie także dla inwestorów prywatnych. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i gniazdami elektrycznymi. Kolejne funkcjonalności możemy uzyskać za pomocą modułów rozszerzeń F&Home. Należy przy tym pamiętać, że jest to system smart home przewodowy. Wymaga więc rozprowadzenia instalacji kablowej. Zarówno mH-Developer, jak i ewentualne kolejne moduły systemu inteligentnego domu montowane są w rozdzielnicy.
Warto również wiedzieć, że ze względu na swoje własciwości, mH-Developer stanowi również alternatywę dla panelu sterującego w przewodowym systemie inteligentnego domu F&Home. Ponadto funkcjami domu, oferowanymi przez mH-Developer można również sterować za pomocą aplikacji obsługującej inny inteligentny system od F&F Filipowski, wifi FOX.