Falownik FA-3H007

Falownik FA-1L Zobacz większe

Falownik FA-3H007

FA-3H007, 5908312596615

Opis produktu

Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania stanów magazynowych. Zastąpiony przez FA-3HX007.

Falownik trójfazowy.
Napięcie wejściowe 3 x 400 V
Napięcie wyjściowe 3 x 400 V
Maksymalna moc 0,75 kW

Falowniki należą do grupy elektronicznych przekształtników częstotliwości i przeznaczone są do płynnej regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych.

Najistotniejsze funkcje
* Konstrukcja falownika oparta o wydajny 32-bitowy procesor DSP zapewnia szybką i  efektywną realizację zaawansowanych algorytmów sterowania asynchronicznym silnikiem trójfazowym
* Możliwość pracy w trybie sterowania prędkością lub w trybie kontroli momentu napędowego
* Sterowanie silnikiem oparte o sterowanie wektorowe (zarówno bezczujnikowe jak i z pętlą prędkościowego sprzężenia zwrotnego), oraz sterowanie w oparciu o swobodnie programowane charakterystyki V/F.
* Funkcja automatycznej kompensacji poślizgu, oraz duży początkowy moment napędowy (nawet do 180% przy częstotliwości 0.25Hz).
* Wielofunkcyjny panel sterowniczy podłączany do falownika na zasadzie „hot-plug” z możliwością jednoczesnego przechowywania do czterech kompletów nastaw parametrów i funkcją łatwego przenoszenia nastaw z jednego falownika do drugiego
* Tryb PLC – możliwość zaprogramowania do siedmiu kroków realizowanych jednorazowo lub cyklicznie przez falownik. Dla każdego z kroków można określić prędkość, czas przyspieszania oraz czas trwania.
* Duża swoboda programowania wejść i wyjść falownika, zarówno analogowych jak i cyfrowych.
* Wbudowany moduł komunikacyjny RS485 wspierający protokół Modbus RTU umożliwia wpięcie falownika do sieci przemysłowych i zdalne sterowanie, nadzór i konfigurację pracy falownika.
    
 

Typy

 
     
  

Napięcie wejściowe3 x 400 V
Prąd wejściowy3,3 A
Napięcie wyjściowe3 x 400 V
Prąd wyjściowy2,5 A
Maksymalna moc silnika0,75 kW
Długość L185 mm
Szerokość W120 mm
Wysokość H168,5 mm
Temperatura pracy-10÷40°C