Wideoporadnik - Proxi Shade - sterownik rolet-sterowanie bluetooth smart

Wideoporadnik - Proxi Shade-sterownik rolet bluetooth smart Zobacz większe

Wideoporadnik - Proxi Shade - sterownik rolet-sterowanie bluetooth smart

Opis produktu


Proxi Shade - sterowanie roletami z wykorzystaniem bluetooth smart.
Za pomocą Proxi Smart można sterować roletami, żaluzjami, markizami, czy ekranami rzutnikowymi.
Jak podłączyć Proxi Smart z wykorzystaniem puszki pod łącznikiem żaluzjowym?
Jak skonfigurować aplikację na smartfona?
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Produkty powiązane:

 • RB-PLUG

  Moduł przekaźnikowy w formie przejściówki do gniazda zasilającego przeznaczony do sterowania załącz-wyłącz odbiornikiem 230V.

 • rB-R2S2

  Przekaźnik załącz/wyłącz.Moduł przekaźnikowy przeznaczony do sterowania dwoma dowolnymi urządzeniami lub obwodami elektrycznymi. Prosty montaż w puszce gniazda elektrycznego, pozwala na instalację modułu bez potrzeby przeprowadzania inwazyjnych i kosztownych prac remontowych.

 • rB-D1S2

  Ściemniacz oświetlenia.Moduł przeznaczony do sterowania pracą różnorodnych źródeł świetlnych z płynną regulacją intensywności oświetlenia. Moduł może być montowany w klasycznej puszce elektrycznej. Umożliwia podłączenie odbiornika oraz jednego lub dwóch klawiszy wyłącznika. Możliwość zdalnego sterowania oświetleniem bezpośrednio z telefonu oraz przyciskami.

 • rB-TSR1S2

  Sterownik rolet.Moduł radiowy przeznaczony do sterowania napędami rolet, żaluzji, ekranów, markiz oraz zasłon oferowanych przez różnych producentów. Moduł może być zamontowany w puszce elektrycznej i podłączony do dwuklawiszowego włącznika (stosowanego w tradycyjnych rozwiązaniach) lub zainstalowany bezpośrednio przy/w urządzeniu.

 • rB-TO2S2

  Sterownik bramy.Moduł radiowy przeznaczony do sterowania automatyką bram wjazdowych i garażowych, oferowanych przez różnych producentów. 

 • rB-BULB

  Lampa LED 230V RGBW.Proxi Bulb to kolorowa lampa LED, której barwę świecenia oraz jasność można zmieniać poprzez aplikację w telefonie. Gwint E27 pasuje do wszystkich lamp i żyrandoli na tradycyjną żarówkę i stanowi jej energooszczędny zamiennik. Proxi Bulb idealnie nadaje się do podkreślenia ciekawych i nastrojowych wnętrz, w których światło odgrywa...

 • PROXI

  Steruj z aplikacji Proxi.Aplikacja Proxi automatycznie wykrywa inteligentne urządzenia znajdujące się w Twoim otoczeniu. Za pomocą telefonu konfigurujesz urządzenia według własnych potrzeb i sterujesz nimi zdalnie

30 innych produktów w tej samej kategorii: