Moduł czujników temperatury. Inteligentny dom F&Home

Moduł czujników temperatury. Inteligentny dom F&Home

mH-S8-1, 5908312593645

Opis produktu

Ośmiokanałowy sterownik współpracujący z cyfrowymi czujnikami temperatury, które mierzą temperatury w zakresie od +5 do +40 stopni, z dokładnością do 0,1 stopnia.
Moduł mH-S8 przystosowany jest do działania z modułami wykonawczymi mH-V8 sterującymi elektrozaworami w obwodzie ogrzewania.

Moduł montowany jest w rozdzielni i zajmuje pole 5 modułów. Napięcie zasilania modułu wynosi 24 V. Do modułu sprowadzone są przewody z czujników temperatury. Moduł pracuje autonomicznie w oparciu o szczegółowe ustawienia wprowadzone z panelu dotykowego (niezależnie ustawiana temperatura i histereza dla każdego pomieszczenia). Na podstawie tych ustawień steruje bezpośrednio modułem wykonawczym regulującym temperaturę w pomieszczeniu.


Urządzenia wspomagające pracę inteligentnego domu. Czujniki.


Aby inteligentny dom funkcjonował zgodnie z naszymi oczekiwaniami, pracę modułów wykonawczych muszą wesprzeć czujniki. Czujniki temperatury to element sprawnie działającego systemu sterowania ogrzewaniem w inteligentnym domu. Na podstawie ich wskazań regulowana jest temperatura nie tylko w całym domu, lecz także w poszczególnych pomieszczeniach.