Sonda PZ2

Sonda PZ2

SONDA-PZ2, 5908312596158

Opis produktu

Sonda przeznaczona do współpracy z przekaźnikami kontroli cieczy PZ-829, PZ-829 RC, PZ-831 RC, PZ-832 RC
Sonda przeznaczona do kontroli poziomu cieczy.
Produkty powiązane:

 • PZ-829

  Dwustanowy (min/max). Z fabryczną stałą nastawą czułości.Przekaźnik PZ-829 służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwala na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

 • PZ-831RC

  Trójstanowy przekaźnik kontroli poziomu cieczy. Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-831 RC służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

 • PZ-832RC

  Dwustanowy. Ze stanami alarmowymi. Z regulacją czułości.Przekaźniki  PZ-832  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowanych  sond zalania.

 • PZ-829RC

  Dwustanowy (min/max). Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-829 służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

9 innych produktów w tej samej kategorii: