Sonda PLUS

Sonda PLUS

Sonda-AZ-Plus, 5908312591993

Opis produktu

Zewnętrzna i hermetyczna sonda jasności stosowana w kompletach  AZH-S PLUS, AZ-B PLUS,  AZ-B PLUS UNI, AZ-112 PLUS.
Dostępna również osobno.

Budowa
Czujnik jasności w specjalnej, małogabarytowej, tworzywowej puszce podłączany przez dławnicę PG7 okrągłym przewodem maks. Ø7 (np. 2×0,5 mm²). Puszka ze specjalnym kołnierzem uszczelniającym mocowana do podłoża za pomocą dwóch wkrętów, zamykana pokrywą z uszczelką silikonową na cztery śruby. 


 


  

Przyłączezaciski śrubowe 2,5 mm²
Moment dokręcający0,4 Nm
Temperatura pracy-25 ÷ 50 °C
Wymiary40×63×30 mm
Montażnatynkowy
Stopień ochronyIP65 - hermetyczny
Poprawność montażu
Należy zwrócić uwagę aby załączane źródło światła nie oświetlało czujnika automatu zmierzchowego. W przeciwnym wypadku prowadzić to może do przypadkowych załączeń i wyłączeń źródła światła.

Przedłużanie przewodów sondy
W przypadku konieczności przedłużenia przewodu zewnętrznej sondy należy zastosować przewód dwużyłowy o przekroju nie mniejszym niż 0,5 mm2 i długości nie większej niż 10 m.

Prowadzenie przewodów
Nie należy prowadzić przewodu zewnętrznej sondy równolegle do przewodów zasilających, np. w jednej rurce.

Produkty powiązane:

 • AZH-S-PLUS

  Wyłącznik zmierzchowy, zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Sonda zewnętrzna PLUS w komplecie.Wyłącznik zmierzchowy (pot. zmierzchówka) służy do sterowania źródłami światła lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - wyłącza o świcie i załącza o zmierzchu.

 • AZ-B-PLUS

  Wyłącznik zmierzchowy z sondą zewnętrzną PLUS w komplecie. Do montażu na szynie 35 mm.Zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Wyłącznik zmierzchowy służy do sterowania źródłami światła lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - wyłącza o świcie i załącza o zmierzchu.

 • AZ-B-PLUS-UNI

  Włącznik/wyłącznik zmierzchowy z sondą zewnętrzną PLUS w komplecie. Montaż na szynie 35 mm. Zasilanie 12 ÷ 264 V AC/DC. Maksymalne obciążenie 16 A.  Włącznik/wyłącznik zmierzchowy służy do sterowania źródłami światła lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - wyłącza o świcie i załącza o zmierzchu. Do zastosowania np. do...

 • AZ-112-PLUS-230V

  Zmierzchowy włącznik oświetlenia z sondą zewnętrzną PLUS w komplecie. Montaż na szynie 35 mm. Zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Zmierzchowy włącznik oświetlenia służy do sterowania źródłami światła lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia światła dziennego - wyłącza oświetlenie o świcie i załącza o zmierzchu. Odpowiedni do...

25 innych produktów w tej samej kategorii: